Urlop w Kenii – Elektroniczna wiza

Wiza elektroniczna do Kenii, inaczej metoda na podróż bez zbędnych formalności.

Urlopy w Kenii są ostatnimi czasy coraz bardziej popularne. Taki kierunek kusi przyjeżdżających ładną pogodą i sezonem, który trwa praktycznie rzecz biorąc przez cały rok, z romantycznymi plażami a także okazją do obcowania z dziką przyrodą. W zgodzie z aktualnymi regułami, wymagana jest wiza elektroniczna, którą muszą posiąść zarówno turyści, jak również jednostki przemieszczające się w sprawach służbowych. Z obowiązku wizowego zwolnione są jedynie osoby poniżej 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką krewnych.

Żeby dostać wizę, nie trzeba dopełniać żadnych formalności!

W obecnych czasach by osiągnąć wizę, wcale nie ma potrzeby by wystawać w kolejkach czy też biegać po urzędach. Każde formalności jest możliwe by załatwić w mieszkaniu, paroma kliknięciami myszką. Jest to niezwykle wygodne dla zabieganych osób, które planują podróż i nie mają zasobów czasowych na wielką biurokrację. Wiza jest realna do otrzymania na lotnisku, tymczasem co jeśli zapomnimy ze sobą wymaganego zezwolenia oraz nie zostanie nam ona wydana?

Wniosek na wizę do Kenii jest możliwe złożyć bardzo prosto przez internet. Żeby mieć pełne przekonanie adekwatnego wnioskowania o dokument, należałoby skorzystać z agencji pośrednictwa wizowego, która się zajmie wykonaniem wizy w nieskomplikowany i szybki sposób. Za sprawą pośrednictwa można osiągnąć obojętnie jaki model wizy, w zależności od organizowanej długości bycia na terenie Kenii.

Jak jest możliwe wnioskować o wizę elektroniczną?

Wniosek związany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do formularza w jakim powinno się oznaczyć wariant wizy o którą aplikujemy, wypada dołączyć skan paszportu – winien być on ważny przez minimum 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Niezbędny jest też kolorowy skan fotografii w rozmiarze paszportowym, lotnicza rezerwacja bądź hotelowa. Wyrobienie wizy pod żadnym pozorem nie zespala się z dużymi należnościami – pod obserwację jest brana cena pośrednika a także należność konsularna, która jest zależna od rodzaju wizy. Dzięki elektronicznej drodze definitywnie unikamy jakkolwiek załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku zajmuje nie dłużej niż kilkanaście minut. Standardowy czas wyrabiania elektronicznej wizy to jedynie 2 dni robocze.

Źródło:

kenya evisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *