E-wiza do Australii

Jak uzyskać wizę do Australii dla obywatela USA?
Australia to kraj znajdujący się na niejednej przygodowej liście. Ze względu na swój dystans, a także sporo niezwykłych i idealnych miejsc stale jest celem dla turystów z każdego zakątka świata. Zwiedzenie Sydney Opera House, zabawa z kangurami bądź odwiedzanie Tasmanii oraz legendarnych diabłów tasmańskich, dostarcza wielu niezapomnianych doznań.

Jeśli już podejmiemy decyzję o tym, że chcemy kupić bilet lotniczy i wybrać się na ten niepowtarzalny ląd, jaki jednocześnie jest również państwem, powinniśmy mieć na uwadze, że żeby mieć możliwość przekroczenia australijskiej granicy, musimy otrzymać na to zezwolenie.

W związku z czym, potrzebnym jest wysłanie aplikacji wizowej do ambasady australijskiej. Na szczęście, jak się okazuje, nie jest to bardzo skomplikowana czynność i aplikację wizową zdołamy wysłać internetowo. Jak prędko otrzymamy wizę, zależeć będzie od tego, w jakim celu się tam udajemy. Jeżeli jesteśmy obywatelami Ameryki i fantazjujemy o tym, by zwiedzić tak daleki ląd, to będzie nam do tego potrzebna e wiza do Australii. Tego rodzaju wiza wydawana jest na termin 90 dni i możemy ją wykorzystać maksymalnie przez dwanaście miesięcy od chwili jej przyjęcia.

Jeżeli zapragniemy, żeby wyjechać do Australii na pewien czas w celach zarobkowych, wówczas naturalnie mamy taką możliwość. Mieć na uwadze jednak należy, że wiza do rozpoczęcia pracy tymczasowej wydawana jest tak jak wiza turystyczna, na okres 90 dni, a jej właściciel ma w tym przypadku maksymalnie 90 dni od momentu uzyskania wizy, aby wjechać na teren Australii.

Osoby, które uzyskały propozycję pracy na terenie Australii w ramach kontraktu na przykład na okres 3 lat, to australijska wiza jest w stanie być im przyznana jedynie na podstawie pozwolenia nadanego za pośrednictwem ambasady Australii, z kolei wnioskującym powinna być strona zapraszająca, czyli przyszły pracodawca, który będzie dawał nam posadę. W związku z tym wiza zostaje nadana na czas trwania kontraktu.

Zobacz także:
australia visa for us.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *